Częstochowska pracownia projektująca i produkująca abażury do lamp i lampek nocnych oraz zegary. Firma powstała z rękodzielniczej pasji oraz zamiłowania do stylu z dawnych lat. Każdy dzień to dla nas nowa inspiracja. Dokładamy wszelkich starań, by spełnić Państwa marzenia o stylowym, eleganckim wnętrzu.

Abażury i lampy to niepowtarzalne projekty, inspirowane tradycją wzory oraz staranne ręczne wykonanie z wysokiej klasy polskich materiałów. Do produkcji nie wykorzystujemy maszyn, szablonów czy stałych kopii – każdy produkt to wyjątkowy egzemplarz powstały z artystycznym zacięciem i dbałością o najmniejszy detal. W dodatku dostępny dla Państwa w przystępnej, atrakcyjnej cenie.

Wiemy, jak tworzyć piękne, funkcjonalne oraz wytrzymałe elementy wystroju – mamy szerokie doświadczenie w tym zakresie. Właścicielka sklepu i projektantka Agnieszka Wilk-Kurp oprócz studiów wyższych ma za sobą również wieloletnią praktykę w dziedzinie projektowania i wzornictwa. Brała udział w kursach zdobienia, renowacji przedmiotów, decoupage, florystyki, układania bukietów (pracownia zdobienia Asket w Warszawie), odbyła staż w wiodącej na lokalnym rynku firmie produkującej lampy i żyrandole.

Sprzedaż ręcznie wykonanych abażurów, lamp oraz zegarów prowadzimy stacjonarnie w Częstochowie oraz w sklepie online. Przyjmujemy również indywidualne zamówienia, które wykonujemy zgodnie z życzeniem klienta.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu!